Profesionální WiFi

Hledáte správnou wi-fi síťovou platformu pro svou společnost, řešíte rádiové vlastnosti, adaptibilitu na prostředí?
Máte problémy se signálem ve výrobních halách nebo skladech, kde je velké množství kovových ploch, které omezují signál wi-fi?
Produkty firmy Ruckus Wireless přináší nepřekonané rádiové vlastnosti i v náročných prostředích díky unikátní technologii adaptivní antény, které směruje signál do potřebného místa. Oproti ostatním výrobcům, kteří pouze implementují referenční design bez diferenciace a soustředí se na méně podstatné vlastnosti bezdrátového systému, systém ZoneFlex™ přináší zákazníkům neuvěřitelné rozdíly ve výkonu.

Společnost NetSERV, s.r.o., se sídlem v Mikulově jako certifikovaný implementační partner nabízí služby v oblasti budování datových sítí již bezmála 20 let. Pro oblast wi-fi implementuje technologie od společnosti Ruckus Wireless, které jsou vhodné do náročných prostředí, jako jsou průmyslové haly, kancelářské udovy, hotely, kongresová centra a jiných.

Tam, kde běžně dostupné přístupové body nedokážou splnit očekávání, jsou technologie od Ruckusu správnou volbou.
Technologie dokáže obsluhovat i stovky komunikujících zařízení v jeden okamžik a díky tomu se hodí např. na pokrytí kongresových center, kde je velká hustota klientů a běžné technologie již nedovedou takový provoz obsloužit.

Společnost Ruckus myslí i na menší klienty, jimž nabízí ucelené portfolio produktů, které nejsou cenově náročné na pořízení.

Implementační studie - OREA HOTELS


COMMSCOPE Ruckus Wireless

Před každou instalací provádíme signálový heatmapping aktuálního stavu signálu wifi a díky tomu dovedeme navrhnou ideální hustotu a rozmístění jednotlivých přístupových bodů. Na konci projektu provedeme měření znovu a díky tomu dokážeme vyhodnotit, zda je pokrytí dostatečné nebo zda je potřeba ještě někde dobudouvat další vysílací bod. Systém pro mapování signálu dokáže odhalit i problémová místa jako např. vliv okolního rušení, vzájemné rušení technologii mezi sebou atd.