Restaurační - hotelový software

AGNIS

Hotelové systémy, hotelový software

Agnis je hotelový informační systém vyvíjený již více než dvacet  let. Za tu dobu se stala významným dodavatelem na trhu s hotelovým softwarem.  Propracované hotelové systémy se přizpůsobují individuálním podmínkám tak, aby  hotelový program odpovídal požadavkům, které jsou na hotelový informační systém kladeny.

Hotelový rezervační systém

Hotelové informační systémy doplněné o hotelový rezervační  systém představují ideální kombinaci pro bezproblémovou správu vašeho  ubytovacího zařízení. Ať už se jedná o hotel nebo menší penzion, hotelový  rezervační systém vám usnadní práci, uspoří čas a v konečném důsledku i  peníze.

Restaurační systémy a software pro restaurace

Máte restauraci a hledáte kvalitní restaurační systém?  Vyzkoušejte řešení v podobě softwaru pro restaurace Agnis.  Restaurační program vám pomůže vést jednoduše účet hosta nebo vyhodnocovat směnu  číšníka. Software pro restaurace pomůže evidovat skladové  zásoby nebo získávat informace o tržbách a ziskovosti,  včetně podkladů pro účetnictví.

Pokladní systémy a pokladny

Společnost NetSERV s.r.o. je připravena realizovat dodávku  pokladny včetně softwarového vybavení. Součástí dodávky je nejen pokladní  systém, ale i hardwarové vybavení pro provoz restaurační pokladny.

Profesionální hotelové systémy a hotelové vybavení

Hledáte kvalitní a spolehlivé hotelové vybavení? Potřebujete  opravdu profesionální a výkonný hotelový software za rozumnou cenu? Neváhejte a  kontaktujte společnost Agnis s.r.o., výrobce hotelových  informačních systémů.